НОВИНИ БМЕТ
ПРО НАВЧАЛЬНЫЙ ЗАКЛАД
Статут
Історія технікуму
Візитка
Адміністрація
Керівники структурних підрозділів
Педагогічний склад
Структура методичної роботи
Матеріально-технічна база
Технікум у фотографіях
Сторінка директора
АБІТУРІЄНТУ
Ліцензія і сертифікати
Напрямки освітньої діяльності
Вартість навчання за один рік
Перелік конкурсних предметів
Правила прийому
Перелік документів
Програми вступних випробувань
Етапи вступної кампанії 2020 року
Особливі умови вступу та пільги
Електронна заява вступника
Приклади завдань вступних випробувань
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
Витяг з Положення про заочну форму навчання
Напрямки освітньої діяльності
Вартість навчання за один рік
ДОСЯГНЕННЯ
Досягнення студентів
Педагогічні досягнення
Науково-дослідницькі роботи
Спортивні досягнення
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ
Поради студентам
Заняття у вільний час
Розклад занять
Дистанційна форма навчання
Стипендія
ВИХОВНА РОБОТА
Психологічна служба
Самоврядування
Гуртожиток
Батьківський комітет
Витяг із Правил внутрішнього розпорядку технікуму
Виховні заходи
СТОП БУЛІНГ!!!
Методичні матеріали виховної роботи
МЕТОДИЧНА РОБОТА
Положення про організацію освітнього процесу
Структура методичної роботи
Методична рада
Інформація для педагогів
Навчальні програми та рекомендації
ІНФОРМАЦІЯ БАТЬКАМ
НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА
Профорієнтація
Доступ до публічної інформації
Центр праце- влаштування
Положення про Службу працевлаштування
Рекомендації випускнику
Роботодавці пропонують
Фінансово-господарська діяльність

Хмарка тегів

mycontactus

socinic

Зараз на сайті

На сайті 14 гостей та відсутні користувачіІсторія технікуму

evolution

 

У стародавньому місті над Россю розташований Державний Вищий Навчальний Заклад «Білоцерківський Механіко-Енергетичний Технікум». Цей заклад має свою давню історію. Спочатку це було профтехучилище №19, яке вперше гостинно відкрило свої двері для учнів 25 листопада 1972 року.

Базовим підприємством СПТУ №19 стало виробниче об’єднання шин і ГТВ. Першим директором училища був Самолюк Василь Григорович.

Перший випуск відбувся у квітні 1973 року. Серед кращих випускників 1975 року був Новожилов В.К. Сьогодні – це досвідчений майстер виробничого навчання, який здійснив 10 випусків кваліфікованих робітників. З дня заснування і до сьогоднішнього часу працюють ветерани профтехосвіти: Місюренко О.І., Мазур М.П., Самборська Г.Ф., Куберський В.І., Скуратович Л.М., Кравченко Г.С.. Ці досвідчені майстри виробничого навчання, висококваліфіковані педагоги згуртували в той час учнівський колектив. Свідченням цього є висока нагорода училища – перехідний червоний прапор Ради Міністрів УРСР переможцю у соціалістичному змаганні серед професійно-технічних училищ республіки.

З кожним роком піднімався престиж училища в місті, області, республіці та з а її межами. Так, 6 квітня 1979 року училище відвідала профспілкова фінська делегація з метою обміну досвідом. 18 червня 1979 року з цією ж метою в гостях побувала німецька делегація системи профтехосвіти. Приймало училище і делегацію працівників профтехосвіти з м. Красноярська. В грудні 1981 року в училищі було організовано музей льотчика-полярника, Героя Радянського Союзу Сигізмунда Олександровича Леваневського. В музеї проводилися зустрічі із співучасниками пошукової групи за маршрутом екіпажу Леваневського С.О. – Гриціанським А.Н., Ложковим В.В., Ботовим Т.І., Шемяковим В.Н.

З травня 1984 року директором училища став Душко Ігор Іванович. За цей час поліпшилась матеріально-технічна база кабінетів, майстерень, лабораторій, підвищували свою фахову майстерність викладачі та майстри виробничого навчання, серед яких – Матросова Т.О., Мендак С.Д., Костина О.Ф., Мидловець С.О., Міняйло М.М. В училищі були створені всі необхідні умови для успішного навчання і всестороннього розвитку учнів. Після занять займалися спортом, художньою самодіяльністю, технічною і предметною творчістю, самопідготовкою. 17 грудня 1992 року директором навчального закладу призначено Азаренкова Миколу Йосиповича. А 17 серпня 1993 року училище отримало статус вищого професійного училища (наказ №305 від 17.08.1993р. „Про відкриття вищого професійного училища №9”). Також відповідно до рішення ДАК від 11 липня 2000 року, протокол №28, училище було акредитоване за І рівнем (сертифікат серії НД-І №106009), що дало право отримувати не тільки професії, а й спеціальності на третьому ступені навчання. В складних умовах переходу економіки на ринкові рейки професійно-технічна освіта теж зазнала відчутних кризових змін. Але училище не лише зберегло напрацьований потенціал, а й продовжує розвиватися.

Білоцерківське ВПУ №9 є членом Навчально-науково-методичного комплексу, заснованого за наказом Міністерства освіти і науки України №324 від 03.09.1998 року, що дає можливість співпрацювати з Національним технічним університетом України „КПІ”. Щороку близько 40% випускників училища стають студентами інженерних факультетів Національного технічного університету України „КПІ” та інших вузів країни. І все це завдяки сучасному керівництву училища – з 1999 року вище професійне училище №9 очолює Білан Микола Олексійович, який в системі профтехосвіти більше 33 років. В 1976-1986 рр. працював в ПТУ № 8 м.Прип’яті на посадах майстра виробничого навчання, старшого майстра, заступника директора з навчально-виробничої роботи. Під час аварії на Чорнобильській АЕС – начальник штабу цивільної оборони. Цілеспрямована, енергійна, ділова людина та досвідчений педагог. Під його безпосереднім керівництвом відбувалася евакуація дітей з м.Прип’яті. В училищі працюють педагоги-експериментатори, педагоги-науковці, які створюють навчальні програми, проекти Державних стандартів, підручники, посібники тощо. Так, М.О. Біланом у співавторстві з академіком В.М. Іщуком під егідою Міжнародної Академії наук видано „Підручник з нормативно-правових основ охорони праці в електроустаткуваннях”. У розробці стандартів з робітничих професій „Складальник покришок” та „Контролер шинного виробництва” взяли участь фахівці підприємства. Вони постійно надають педагогам училища для ознайомлення діючі стандарти шинного виробництва, інструкції та сучасну технологічну документацію. За значний особистий внесок у розробку Державних стандартів Міністерство освіти і науки України нагородило Білана М.О. знаком “А.С.Макаренка”.

В 2007 році за участь у Всеукраїнському конкурсі комп’ютерних технологій в закладах ПТНЗ ВПУ №9 було нагороджено Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

В серпні 2007 року за рейтингом та поданням Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Білоцерківське ВПУ №9 увійшло в сотню найкращих професійно-технічних навчальних закладів України. А в жовтні 2008 року у м. Києві відбулося урочисте вручення Білоцерківському ВПУ №9, в особі директора училища Білана М.О., відзнаки „Флагман освіти і науки України”. Ця громадська акція проходила за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти України, Міністерства освіти і науки України, національної академії наук України, Академії педагогічних наук України.

З 2010 року  ВПУ №9 підняло свій рівень та стало Державним вищим навчальним закладом «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум».

На сьогодні заклад забезпечений сучасними засобами інформації та інформаційними технологіями, які впроваджуються у навчальний процес. Комп’ютерна техніка використовується під час викладання спеціальних та загальнотехнічних предметів, проведення виробничого навчання з реалізації освітньої програми „Intel” та інших програм.

За роки існування училище підготувало понад 12000 кваліфікованих робітників та більше 900 молодших спеціалістів. Гордістю училища є випускники, які стали ветеранами виробництва: Сирота В. В., Семановська Л. Г., Гайдук С. І.. А Окунь К. І. не лише ветеран виробництва, а й інструктор виробничого навчання, має відзнаку від Президента України „3аслужений працівник промисловості України”, її прізвище внесено в золотий фонд міста.

Пишається наш технікум і іншими випускниками, які стали видатними спортсменами: Віталій Заєць – чемпіон світу з велоспорту 2000 та 2001 років, Ходаківський Володимир – майстер спорту Міжнародного класу з боксу, 5-тиразовий переможець першості України, призер першості Європи та світу серед молоді, переможець 4-х міжнародних турнірів, які проводилися в Україні, Австрії, Угорщині, Греції.

Наші надії на майбутнє пов’язані з тим, хто тільки має сісти за студентську лаву, щоб творити та примножувати славні здобутки та традиції нашого навчального закладу.

 

miniserstv osvity urad portal 180x60
prezident vru
Vysha osvita pto

Контакти

ДВНЗ "Білоцерківський механіко-енергетичний технікум"

09108, Україна м.Біла Церква, вул. Леваневського 52/4

Телефон/факс (04563) 7-10-09

E-mail: bmetdvnz@ukr.net 

Ліцензія на підготовку молодших спеціалістів АЕ № 636706

від 19.06.2015 р.