НОВИНИ БМЕТ
ПРО НАВЧАЛЬНЫЙ ЗАКЛАД
Статут
Історія технікуму
Візитка
Адміністрація
Керівники структурних підрозділів
Педагогічний склад
Структура методичної роботи
Матеріально-технічна база
Технікум у фотографіях
Сторінка директора
АБІТУРІЄНТУ
Ліцензія і сертифікати
Напрямки освітньої діяльності
Вартість навчання за один рік
Перелік конкурсних предметів
Правила прийому
Перелік документів
Програми вступних випробувань
Етапи вступної кампанії 2020 року
Особливі умови вступу та пільги
Електронна заява вступника
Приклади завдань вступних випробувань
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
Витяг з Положення про заочну форму навчання
Напрямки освітньої діяльності
Вартість навчання за один рік
ДОСЯГНЕННЯ
Досягнення студентів
Педагогічні досягнення
Науково-дослідницькі роботи
Спортивні досягнення
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ
Поради студентам
Заняття у вільний час
Розклад занять
Дистанційна форма навчання
Стипендія
ВИХОВНА РОБОТА
Психологічна служба
Самоврядування
Гуртожиток
Батьківський комітет
Витяг із Правил внутрішнього розпорядку технікуму
Виховні заходи
СТОП БУЛІНГ!!!
Методичні матеріали виховної роботи
МЕТОДИЧНА РОБОТА
Положення про організацію освітнього процесу
Структура методичної роботи
Методична рада
Інформація для педагогів
Навчальні програми та рекомендації
ІНФОРМАЦІЯ БАТЬКАМ
НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА
Профорієнтація
Доступ до публічної інформації
Центр праце- влаштування
Положення про Службу працевлаштування
Рекомендації випускнику
Роботодавці пропонують
Фінансово-господарська діяльність

Хмарка тегів

mycontactus

socinic

Зараз на сайті

На сайті 3 гостей та відсутні користувачіБібліотечний дайджест

Нові бібліотечні надходження 2017/2018 н. р. 

kniga 

 30.01.2019 року студенти групи МСЕ-82 приймали участь в заході, який підготувала завідуюча бібліотеки-філії №8 Світлана Петрівна Мілевська «Ким був і є Степан Бандера?»

Отже, хто ж усе-таки був Степан Бандера? Національний герой, який життя поклав на вівтар боротьби за волю і незалежність України? Честолюбна посередність, ладна пожертвувати власним життям, а ще більше життям інших людей, аби лише потрапити в історію? Кривавий злочинець і зрадник свого народу?

Степан Бандера народився на землях, які спочатку належали Австро-Угорщині, а потім Польщі, він ні одного дня не був радянським громадянином. Вихований з дитинства в ідеї українського патріотизму, сприйнявши в юнацькі роки ідеологію українського націоналізму, він залишився вірним цим своїм переконанням аж до самої смерті.

Отже, він — не зрадник. Чи був Степан Бандера честолюбною посередністю? Відносно його честолюбства можуть бути різні твердження, а от на те, що він був посередністю, може бути лише одна відповідь — ні! Чому? Та тому, що досі на світі є люди, які обожнюють Степана Бандеру, і є такі, які його ненавидять. Посередність ніколи не викликає таких емоцій.

Ким усе-таки був Степан Бандера? Він був людиною — це найперше. Людиною зі своїми слабкостями і недоліками, але видатною людиною за своєю фанатичною вірою у справу, за яку віддав своє життя, за своєю мужністю, силою волі, організаційними здібностями, енергією, несхитністю.

Він був людиною, довкола якої створюються міфи, але це прикмета тільки героїчних постатей, тому Степан Бандера — герой України.

stbnd1 stbnd2

 11 грудня 2018 року в Білоцерківській бібліотеці-філії № 8 відбувся конкурс поезії українського поета-сатирика, публіциста, учителя Миколи Даниловича Сома. В цьому конкурсі приймали участь здобувачі освіти і нашого навчального закладу Лютий Богдан (гр. МСЕ-72 ) та Юлія Бойко (гр. ОКМ-81). В їхньому виконанні прозвучали такі твори поета як «Мати» і «Вишиванка». Незважаючи на те, що Богдан і Юлія не зайняли призових місць, вони також були відзначені організаторами конкурсу подарунками.

Poeziya2

 5 листопада 2018 року в гуртожитку ДВНЗ «БМЕТ» відбулася презентація книги «Авдіївка. Шлях до перемоги». Книгу презентувала одна з авторів збірки мешканка Авдіївки Ліна Косовська, котра під час буремних подій навчалася в м. Києві, але не змогла залишитись осторонь та вирішила допомогати бійцям на Донбасі.

Розповідь Аліни про звичайних мешканців маленького індустріального містечка на Донбасі – Авдіївки зацікавила всіх присутніх. Вони - з тих, хто не зламався, а доклали усіх зусиль, аби врятувати рідне місто та власну країну. А для військовослужбовців, які відчули підтримку мешканців міста, Авдіївка стала другою домівкою.

Крім книг, Аліна привезла з собою багато незвичайних сувенірів, виготовлених волонтерами для поповнення благодійного фонду «Зорі надії», завдяки якому був реалізований проект «Авдіївка. Шлях до перемоги» за підтримки небайдужих громадян. Захід був організований спільно з Білоцерківською бібліотекою-філіалом №8.  

presbook presbook1

16 березня 2018 року в гуртожитку ДВНЗ»БМЕТ» відбувся конкурс поезії Т.Г.  Шевченка «Ми тебе не забудем, Тарасе!»

Вели конкурс Новіков П. та Обозовий Д. Учасники конкурсу: Бойко А., Стецович Я., Лютий Б., Огнивий М., Огородник С., Іванов Ю., Шруб І., Бондаренко О., Талімончак Н. читали вірші та уривки творів Т.Г. Шевченка.

Кращу майстерність в декламуванні поезії митця показали Шруб І., Бондаренко О. та Стецович Я., за що були нагороджені книгами.

21 березня – Всесвітній день поезії.

Поезіє! Моя найкраща втіхо!

Моя сльоза і усмішка моя.

Якби не ти, поезіє – перлино,

Земне життя не варто б і гроша…  


11.12.2017 року студенти групи МСЕ-72 приймали участь у заході про здоровий спосіб життя, який організувала завідуюча бібліотеки №8 Світлана Петрівна Хмільова.

Тема заходу: «Відверто про ВІЛ/СНІД…».

Студенти отримали дуже важливу для них інформацію, з якою доступно і цікаво поділився представник благодійного фонду «Краще життя» Валентин Анатолійович Педченко. Розповідь була доповнена не менш цікавою презентацією, відеофільмами, які реальними фактами і подіями викликали у студентів надзвичайне враження, що неодмінно дасть поштовх задуматися над своїми вчинками в майбутньому.  

bibl8 3 bibl8 4

bibl8 2 bibl8 1

  Підлітки і злочини. Поняття, які все частіше почали з’являтися поряд. Психіатри б’ють на сполох. Нині соціум відштовхує підлітків, які вже скоїли злочин, чим практично знову підштовхує до криміналу. Посилення правової пропаганди серед молоді, проведення профілактичних бесід серед учнів і студентів допоможе у боротьбі зі злочинністю серед неповнолітніх.

07.12.2017 року в бібліотеці ДВНЗ «БМЕТ» відбулося засідання по правовому вихованню: «Право, обов’язок, свобода та відповідальність». Перед учнями і студентами виступили з цікавими повідомленнями студентки юридичного факультету БНАУ Олена та Ірина, а також були переглянуті відеофільми:

• «Профілактика правопорушень серед підлітків»;

• «Правопорушення неповнолітніх та відповідальність»;

• «Проблеми злочинності серед неповнолітніх».

bibluryd1 bibluryd4

 Була оформлена книжкова виставка «Знаємо права – виконуємо обов’язки».

 16 листопада 2017 року день толерантності у школах і вищих навчальних закладах усіх країн-членів Організації Об’єднаних Націй.  В ДВНЗ "БМЕТ" проходить книжкова виставка, яка присвячена дню толератності. 

bibl17

11.04.2017 року студенти гр. МСМ-61 відвідали міську бібліотеку № 8. У виставковій залі бібліотеки юнаки познайомилися з цікавими творчими роботами українських митців: Філон Алевтина «Великдень», Паламарчук Світлана «Квітковий рай»(вишиванка), Максимчук Олександр(вироби з глини), Сокуренко Ольга «Мальви» та ін.. Провідний бібліотекар Іванова Ганна Миколаївна підготувала дуже цікаву інформацію: «Енергетичні напої. Користь чи шкода для здоров’я».  

А сотню вже зустріли небеса..

Летіли легко, хоч Майдан ридав..

І з кров”ю перемішана сльоза…

А батько сина ще не відпускав.

Небесна Сотня - герої незборені,

Найкращі, найвідважніші сини,

Яскравим сяйвом в небі засвітились,

Щоб інші мріяли, любили і жили…

Їх назвали Небесною Сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом, аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес…

20-го лютого 2017 року бібліотека № 8 на чолі з директором С.П.Хмільовою підготувала та провела захід, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. На цей захід були запрошені вихованці музичної школи з їхніми керівниками, поетеса м. Сквира Юлія Миколаївна Хандожинська і наші студенти гр. МСЕ-62 – майбутні захисники Вітчизни. Світлана Петрівна розповіла про події, які відбулися 20 лютого 2014року, прослухали та переглянули кліп «Пливе кача», який став Гімном Небесної Сотні, а також кліп «Герої не вмирають», в якому згадуються всі Герої Небесної Сотні. Вшанували пам’ять всіх загиблих хвилиною мовчання. Юні музиканти виконали музичні твори: «Реквієм», «Реве та стогне Дніпр широкий» та ін.. Юлія Миколаївна Хандожинська дуже зворушливо декламувала вірші, присвячені воїнам 72-ї бригади «Не встиг» і вірш «Героям Небесної Сотні» зі своєї збірки поезій, а також заспівала пісню.

Наші студенти побачили і відчули гарний зразок справжнього героїзму і любові до своєї рідної землі, до своєї Вітчизни, за що дякуємо колективу бібліотеки №8 за високий рівень виховного заходу.  

bible4 bible2

26 жовтня 2016 року студенти групи МСЕ-62, МСМ-61, ОКМ-51, МСТ-41 ДВНЗ «БМЕТ» приймали участь в заході: літературна вітальня «На срібному березі М.Вінграновського», присвячений 80-річчю від дня народження українського письменника-шістдесятника, поета, кінорежисера, актора, сценариста Миколи Степановича Вінграновського(1936-2004). Захід підготували і провели працівники Білоцерківської бібліотеки № 8 Тетяна Антонівна Ямінська та головний бібліотекар Валентина Михайлівна Мостіпан. Крім інформації бібліотекарів, були використані цікаві відеоматеріали: спогади самого письменника, фрагменти художніх фільмів, в яких брав участь ювіляр, прозвучали пісні на слова М.Вінграновського.

Родзинкою заходу був почесний гість – талановитий поет-пісняр, композитор А.Кульчицький, який багато років зустрічався і спілкувався з М.Вінграновським, тому його виступ був особливо емоційний і цікавий. Студенти Тригуб Володимир, Стариченко Олена, Гебартаєва Заліна,Буслова Вероніка, декламували вірші М.Вінграновського: «Моя осінь», «Сама собою річка ця тече», «Грім», «Вже неминуче буде сніг».

vernad1 vernad2
vernad3 vernad4

11 травня 2016 р. наші студенти гр. МСЕ-52 брали участь в заході, який організувала бібліотека №8: «Герої АТО. Фронтові долі». Зустріч відбувалася з воїнами-учасниками АТО Олександром Скрипкою та Олексієм Тетарьовим, котрі виконували свій громадянський обов`язок на Сході України.

Бійці продемонстрували відео і фото з подій, що відбуваються на Донбасі та розповіли про психологічні аспекти наслідків війни. Не менш хвилюючою видалася і розповідь Костянтина Климчука, волонтера та громадського діяча, що постійно їздить в зону бойових дій і підтримує наших воїнів.

Юнаки зацікавлено слухали бійців і з розумінням сприйняли основний меседж воїнів: захищати Батьківщину завжди почесно, необхідно і до цього потрібно завжди бути готовим.

Музично-поетичною композицією «Буяють мирно квіти» привітали дорогих гостей учні БЗШ №4. Було приємно, що вірші, які прозвучали, діти написали самі.

Завершив зустріч Вадим Кошель, депутат міської ради, пообіцявши допомагати героям і робити все, щоб вони не відчували себе забутими та позбавленими державної підтримки.  

ATO1 ATO3

stend29 0426 квітня 2016 року до Дня чорнобильської трагедії в ДВНЗ «БМЕТ» була експонована книжкова виставка.

…Загублені долі,залишені хати,

Страждання і сльози, і муки страшні.

З насиджених місць їм прийшлося тікати,

Коли розквітало усе навесні.

І те, що колись плодоносило й квітло,

Лишилось нечепане в хаосі літ.

Летять журавлі і курличуть привітно,

Та це вже забутий навколишній світ…

 

Кожній людині важливо знати про встановлений порядок поведінки людей у суспільстві, а особливо – молоді.

30 березня 2016 року група ОКМ-51 брала участь в бліц-вікторині «Етикет: так просто і так складно», яку підготували і провели провідний бібліотекар відділу обслуговування юнацтва Ганна Іванова та Майя Боженко - бібліотекар читальної зали міської бібліотеки № 8.

Студенти з цікавістю слухали про історію та розвиток українського етикету, а також про особливості етикету в різних країнах світу. Захід супроводжувався книжковою виставкою «Етикет на всі випадки життя». Кращі учасники були нагороджені подарунками, виготовленими руками бібліотекарів.

Etyka1 Etyka2

 26 листопада пройшла книжкова виставка "Пам’яті жертв голодомору...". Вшанування пам’яті безвинно вбитих голодом 1932-33 роках. 

vyst4

25 листопада 2015 р. студенти групи ЕМ-52 з куратором Снігур Т.М. і бібліотекарем Легкою В.В. приймали участь в заході на тему: «Гендерна рівність та протидія насильству», приурочена до акції «16 днів проти насильства».

Захід проходив у міській бібліотеці №8 (зав. Бібліотеки Хмільова С.П.). Організатор заходу: Білоцерківська міська громадська організація «Правова Єдність». Тренінг зі студентами проводили модератори Яна Андрусишина і Тетяна Бушуєва – волонтери організації, студенти БНАУ.  

biblio1 biblio2
biblio3 biblio4

В листопаді пройшла книжкова виставка «Ювілейна планета», присвячена  письменникам-ювілярам: Д. Бедзику, К.М.Симонову, С.Єсеніну.

vyst3

11 жовтня 2015 року група МСЕ-52 спільно з куратором Снігур Тетяною Михайлівною та бібліотекарем Легкою Валентиною Василівною приймали участь в заході, присвяченому Дню захисника Вітчизни і Українського козацтва, який підготували працівники міської бібліотеки №8. Студенти прослухали цікаву інформацію головного бібліографа Зої Миколаївни Чуйковської про звитяги українського козацтва, козаків характерників, зокрема Петра Калнишевського, а також про УПА, створення якої святкується також 14 жовтня. Провідний бібліотекар Ямінська Тетяна Антонівна провела вікторину про козаків і козацькі страви «Чи вірите ви?». Студенти активно брали участь у вікторині , а наостанок посмакували такими козацькими стравами як куліш і узвар. Староста Чернуха Максим від імені всієї групи подякував за цікаво проведений захід всіх працівників бібліотеки та завідуючу Світлану Петрівну Хмільову.

8bibl1 8bibl2

10 жовтня 2015 року пройшла книжкова виставка до Дня Захисника Вітчизни "Лицарі українських земель".

vyst2 

vyst1Восьмого жовтня 2015 року була експонована книжкова виставка до Дня захисників Вітчизни «Лицарі українських земель». Епіграф до кн. виставки: «Нічого в світі кращого нема, як захищати рідну Батьківщину».

Любіть Україну, як сонце, любіть, 
як вітер, і трави, і води… 
В годину щасливу і в радості мить, 
любіть у годину негоди. 

Любіть Україну у сні й наяву, 
вишневу свою Україну, 
красу її, вічно живу і нову, 
і мову її солов'їну.

 Володимир Сосюра

16 вересня група ОКМ-51 зі своїм керівником Савчук З.В. і бібліотекарем Легкою В.В. побували на екскурсії в міській бібліотеці №8. Там їх познайомили з творчою виставкою робіт Світлани Паламарчук – вишивка гладдю. Крім того, діти приймали участь в конкурсі «Щасливий абонемент». П’ять учасників конкурсу були нагороджені книгами завідуючою бібліотеки Світланою Петрівною. 

bibl2 bibl1

О, книго! Божа ти рабиня!

Народу й роду берегиня,

Неопалима купина!

По всіх вертепах і яксинях

Неначе зірка провідна.

Великомучинице, Ти,

Нас освіти і освяти!            ( М.Старовойт) 

1 вересня 2015 року пройшла книжкова виставка "Освіта - найпотужніша зброя" до Дня знань.

vyst1 

 

miniserstv osvity urad portal 180x60
prezident vru
Vysha osvita pto

Контакти

ДВНЗ "Білоцерківський механіко-енергетичний технікум"

09108, Україна м.Біла Церква, вул. Леваневського 52/4

Телефон/факс (04563) 7-10-09

E-mail: bmetdvnz@ukr.net 

Ліцензія на підготовку молодших спеціалістів АЕ № 636706

від 19.06.2015 р.