НОВИНИ БМЕТ
ПРО НАВЧАЛЬНЫЙ ЗАКЛАД
Статут
Історія технікуму
Візитка
Адміністрація
Керівники структурних підрозділів
Педагогічний склад
Структура методичної роботи
Матеріально-технічна база
Технікум у фотографіях
Сторінка директора
АБІТУРІЄНТУ
Ліцензія і сертифікати
Напрямки освітньої діяльності
Вартість навчання за один рік
Перелік конкурсних предметів
Правила прийому
Перелік документів
Програми вступних випробувань
Етапи вступної кампанії 2020 року
Особливі умови вступу та пільги
Електронна заява вступника
Приклади завдань вступних випробувань
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
Витяг з Положення про заочну форму навчання
Напрямки освітньої діяльності
Вартість навчання за один рік
ДОСЯГНЕННЯ
Досягнення студентів
Педагогічні досягнення
Науково-дослідницькі роботи
Спортивні досягнення
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ
Поради студентам
Заняття у вільний час
Розклад занять
Дистанційна форма навчання
Стипендія
ВИХОВНА РОБОТА
Психологічна служба
Самоврядування
Гуртожиток
Батьківський комітет
Витяг із Правил внутрішнього розпорядку технікуму
Виховні заходи
СТОП БУЛІНГ!!!
Методичні матеріали виховної роботи
МЕТОДИЧНА РОБОТА
Положення про організацію освітнього процесу
Структура методичної роботи
Методична рада
Інформація для педагогів
Навчальні програми та рекомендації
ІНФОРМАЦІЯ БАТЬКАМ
НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА
Профорієнтація
Доступ до публічної інформації
Центр праце- влаштування
Положення про Службу працевлаштування
Рекомендації випускнику
Роботодавці пропонують
Фінансово-господарська діяльність

Хмарка тегів

mycontactus

socinic

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачіВиховна робота в гуртожитку

17.09.2018р. Виховна година «У моєму серці Україна». На якій було розглянуто знання учнів та студентів про Україну, народні символи, знання Конституції та виховання любові до рідної країни та патріотизму.

vyh1

 20.09.2018р. Година спілкування про шкідливі звички «Це має знати кожен: правда про алкоголь, тютюн, наркотики». На якій було попереджено учнів та студентів про жахливі наслідки та визначено основні шляхи профілактики алкоголю, наркотиків, та тютюнопаління.

vyh2

24.09.2018р. Виховна година «Ми всі господарі природи, тож бережімо її вроду». У специфічній формі рольової гри показати студентам та учням стан навколишнього середовища, прищеплювати любов та бережне ставлення до природи, здійснювати екологічне виховання.

vyh3

 25.09.2018р. Правове виховання на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх». Виховувати у студентів та учнів почуття правопорядку, відповідальності, знання Конституції України.

vyh4

27.09.2018р. Вечір відпочинку «Вітаємо Віру, Надію, Любов, Софію, Ірину, Людмилу з Днем Ангела ». Привітання. Розважальні ігри. Дискотека.

1.10.2018р. Активом гуртожитку було проведено акцію-допомогу людям похилого віку «Поспішаймо творити добро». Студенти відвідали ветеранів праці ДВНЗ «БМЕТ» Стрельчук К.П., Кравченко Г.С., Лисенко Н.П., Войтенко К.І., Бур’ян Г.І., Махинько В.Л., Скуратович Л.М., Нестеренко С.В.

До Дня вчителя 5 жовтня 2018 року була проведена виставка «В цей день святковий в осінній час, прийміть привітання найщиріші від нас»

vyh5 vyh6
vyh7 vyh8

8 вересня 2016 року в гуртожитку була проведена виховна година «Країна моя – Україно, найдорожча для мене земля» МЕТА. Виховувати в учнів та студентів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, глибокої поваги до мови, пісні, минувшини та сьогодення рідної України.

15 вересня 2016 року в гуртожитку була проведена профілактика шкідливих звичок. Година спілкування «Проблеми тютюнопаління, наркоманії, алкоголізму серед учнівської та студентської молоді. Як їх вирішити».

Мета. Визначити чинники, які згубно впливають на здоров’я; – пропагувати здоровий спосіб життя; викликати в учнів негативне ставлення до вживання наркотиків, алкоголю та паління, які завдають великої шкоди здоров’ю людини; – формувати вміння сприймати оцінку своїх учинків іншими і наводити приклади такої оцінки; – виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, уміння самооцінювати їх; – спонукати дітей до роздумів: вибір залежить від тебе самого.

profshkid profshkid1 profshkid2

 2 жовтня 2016 року Студентська Рада гуртожитку організувала виставку квітів та виробів, присвячену Дню вчителя. «Учителю! І слів не підібрати, щоб передати тепло всіх побажань». Зі святом Вас, шановні вчителі! 17 жовтня 2016 року в гуртожитку була проведена ділова гра «Суд над корупцією». Мета: ознайомити учнів з поняттям «корупція» та її ознаками, видами та формами прояву корупції; виробити вміння визначати корупційні ситуації, установлювати причини та наслідки корупційних діянь; формувати вміння висловлювати свою думку; виховувати негативне ставлення до будь-яких проявів корупції.

vyh1 vyh2

30 жовтня 2016 року В найкращу осінню пору року в гуртожитку відбувся вечір відпочинку «Вітаємо Віру, Надію, Любов, Софію, Людмилу, Ірину з днем Ангела». Свято продовжувалось і учні та студенти гуртожитку, прийняла найактивнішу участь в розважальних іграх і отримали солодощі. А потім всі поринули в музичний калейдоскоп танців.

vernadlub1 vernadlub2
miniserstv osvity urad portal 180x60
prezident vru
Vysha osvita pto

Контакти

ДВНЗ "Білоцерківський механіко-енергетичний технікум"

09108, Україна м.Біла Церква, вул. Леваневського 52/4

Телефон/факс (04563) 7-10-09

E-mail: bmetdvnz@ukr.net 

Ліцензія на підготовку молодших спеціалістів АЕ № 636706

від 19.06.2015 р.