У Білоцерківському механіко-енергетичному фаховому коледжі відбулася тематична лінійка, присвячена профілактиці шкідливих звичок серед молоді.
Під час заходу було порушено важливі питання впливу куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин на здоров’я людини, її майбутнє, навчання та професійний розвиток. Студенти мали змогу дізнатися більше про наслідки шкідливих звичок, а також про переваги здорового способу життя.
Метою лінійки стало формування у молоді відповідального ставлення до власного здоров’я, усвідомлення цінності життя та необхідності робити вибір на користь корисних звичок, активності й саморозвитку.
Здоров’я — це найцінніший ресурс кожної людини. Обирай життя без залежностей, бережи себе та своє майбутнє!

