Гурткова робота

Студентам та учням

Для проведення практичної роботи з учнями та студентами організовані спортивні секції. В першу чергу створюється секція загальної фізичної підготовки, що працює протягом усього навчального року. Основою занять секції загальної фізичної підготовки є навчальна програма. На заняттях секції вдосконалюються вміння і навички у виконанні вправ, введенням нових елементів.

До секції загальної фізичної підготовки залучаються якнайбільше учнів та студентів, в тому числі і тих, які мають слабку фізичному підготовку.

Заняття в спортивних секціях проводяться один-два рази на тиждень, у вільний від уроків час, за розкладом, затвердженим директором коледжу.

В коледжі поряд з секцією загальної фізичної підготовки організовані секції з  таких видів спорту: настільного тенісу, баскетболу, легкої атлетики, волейболу, футболу,шахів,загальної фізичної підготовки.

Спортивні змагання є однією з найцікавіших, захоплюючих форм позакласної роботи з фізичного виховання в технікумі. Вони сприяють залученню учнів та студентів до систематичних занять фізичними вправами вдома і на заняттях фізкультури, підвищують фізичну підготовленість учнів та студентів, згуртовують колектив.

Спортивно – масова  і оздоровча  робота  в коледжі проводяться на рівні сучасних вимог. Це робота спортивних  секцій, проведення спартакіад  коледжу серед навчальних груп, туристичні походи, спортивне  свято «Нумо, козаки», спортивно – військове свято до Дня Збройних сил України «Юні козаки»,  « Дні здоров’я » відповідно до графіку роботи.  В коледжі культивуються: баскетбол, волейбол, футбол, ЗФП, настільний теніс.

В чотирьох спортивних секціях з різних видів спорту  займається більше 186 учнів та студентів. Секції:

– Волейбол, тренер – викладач Аршинов О.О.  – 29 студентів;

– Баскетбол, тренер – викладач Пелипенко Ю.Л.- 31 студентів;

– ЗФП,  тренер – викладач Пелипенко Ю.Л. – 97 студентів.

– Настільний теніс, тренер – викладач Аршинов О.О. – 29 студентів.

На виконання соціальних ініціатив Президента України « Діти – майбутнє України» для розвитку системи дитячо – юнацького спорту впроваджуються інноваційні форми співпраці з СК «Арсенал-Біла Церква»,ГО Білоцерківська федерація баскетболу,ГО Білоцерківська федерація волейболу.

На базі нашого коледжу проводяться  тренування, де задіяні  наші студенти у вільний від занять час за розкладом затвердженим директором.

Результатом  спортивно – масової роботи є успішні виступи  наших спортсменів на змаганнях різного масштабу.

Наші досягнення:

Збірна коледжу з футболу здобула ІІ місце

Збірна коледжу з волейболу здобула І місце

Збірна коледжу з настільного тенісу здобула ІІ місце

Збірна коледжу з баскетболу здобула ІІ місце

Збірна коледжу з шахів здобула ІІ місце

спортивні секції
Меню