Лінійка «Протидія торгівлі людьми»

Новини

11.11.22 в коледжі практичним психологом було проведено лінійку «Протидія торгівлі людьми» для здобувачів освіти І курсу. З метою ознайомлення учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем; сприянню формуванню особистості, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу; розвинення  навичок безпечної поведінки; виховання толерантного ставлення до людей, які потрапили в складні життєві обставини.

Відповідно до Закону України “Про протидію торгівлі людьми” торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.  Слід зазначити, що жертвою торгівців людьми може стати будь-яка особа, незалежно від віку та статі.

         ЗВЕРНУТИСЯ ПО ДОМОМОГУ:    ЗА КОРДОНОМ
Якщо Ви потрапили у скрутну ситуацію за кордоном, можете звернутися до:
Посольств/консульських установ України за кордоном;
Державних, міжнародних та громадських організацій, що надають допомогу мігрантам, які опинилися у скрутному становищі, і зокрема постраждалим від торгівлі людьми;
Місцевих правоохоронних органів;
Організацій української діаспори;
Інших організації та установ (наприклад, релігійних).
Якщо Вас позбавили документів, консульська установа має докласти зусиль для встановлення Вашої особи та якнайшвидшого повернення до України. Наявність у Вас копії закордонного паспорта значно пришвидшить цей процес.
В УКРАЇНІ
В Україні надається державна підтримка особам, які постраждали від торгівлі людьми, зокрема соціальна, медична, правова, освітня та матеріальна. Із заявою про необхідність такої допомоги слід звертатись до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання.
Крім того, особи, постраждалі від торгівлі людьми, можуть отримати допомогу через мережу громадських організацій , які працюють по всій Україні. В Полтавській області регіональним координатором Міжнародної організації з міграції в Україні є Благодійна організація «Світлонадії»
Якщо Вас цікавлять координати громадських організацій в інших областях дізнатися їх можна зателефонувавши на Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.
НАЦІОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ МІГРАНТІВ
0-800-505-501 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів
527 – безкоштовно з номерів мобільних операторів України
У регіоні працює відділ боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Полтавській області, тел., факс (0532) 51-76-40,
адреса: вул. Пушкіна, 83, м. Полтава, 36000
Корисні телефони:
Гаряча лінія МЗС України для громадян України
, які опинилися в надзвичайних ситуаціях за кордоном (044) 238 16 57
 Якщо Ви постраждали від торгівлі людьми за кордоном або в межах України, зателефонуйте за телефоном Департаменту боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми Національної поліції України: (044) 374 37 85 (пн – сб. з 09:00 до 18:00)
  В екстрених випадках та стосовно розшуку осіб, зниклих за кордоном, можна звертатися на гарячу лінію Укрбюро Інтерполу:
(044) 256 12 53 (цілодобово)

Наступний запис
Результати виборів голови студентського самоврядування
Попередній запис
ОГОЛОШЕННЯ!
Меню