Просвітницькі заняття для здобувачів освіти “Нова небезпечна субкультура: хто такі ПВК “Редан”, звідки вони в Україні та що з ними не так”

Новини

ПВК “Редан” – так називають нову агресивну субкультуру, яка останнім часом поширюється в Україні. Її учасниками часто стають підлітки і влаштовують масові бійки. Ця субкультура пішла з популярного японського підліткового аніме “Hunter x Hunter”. Але в РФ дана субкультура з’явилась, як так зване – бандитське угруповання ПВК”Редан”, що є пропагандою насильства серед підлітків. ПВК”Редан”- це інформаційно-психологічна спецоперація росії з метою дестабілізації ситуації в Україні.

Тому в Білоцерківському механіко-енергетичному фаховому коледжі з 01 по 06 березня класними керівниками, майстрами виробничого навчання було проведено інформаційні бесіди із здобувачами освіти та їхніми батьками з метою запобігання негативного впливу субкультури “ПВК Редан”.

Практичним психологом проведено просвітницькі заняття для здобувачів освіти “Нова небезпечна субкультура: хто такі ПВК “Редан”, звідки вони в Україні та що з ними не так”, а також проведено 06.03.23 інформаційну лінійку “ПВК “Редан”, негативний вплив та наслідки”.

Наступний запис
Лінійка “Видатні українські письменниці та їх внесок”
Попередній запис
Методичний тиждень циклової комісії соціально-економічної підготовки
Меню