У Білоцерківському механіко-енергетичному фаховому коледжі відбулася лінійка, присвячена Дню пам’яті та примирення — дню, коли ми вшановуємо пам’ять усіх, хто загинув у роки Другої світової війни, та схиляємо голови перед подвигом тих, хто боровся за мир.
Під час заходу згадали трагічні сторінки історії, говорили про ціну людського життя, силу єдності та важливість збереження миру для майбутніх поколінь.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх полеглих героїв та жертв війни.
Пам’ятаємо. Перемагаємо. Бережемо мир.
Лінійка до Дня пам’яті та примирення
Новини

