Напрямки виховної роботи

Проведення інформаційно-просвітницької та профілактичної роботи серед здобувачів освіти коледжу

1.  Впроваджувати в навчально-виховний процес реалізацію загальнодержавних, регіональних нормативно-правових та інших законодавчих актів, програм, наказів та розпоряджень по коледжу щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я студентської молоді (викладачі, постійно).

2.  З метою популяризації здорового способу життя залучати органи студентського самоврядування, батьків, громадськість до організації та проведення кампаній, акцій, проектів щодо шкоди, якої завдають здоров’ю людини вживання тютюнових виробів і вдихання тютюнового диму, що виділяється під час куріння тютюнових виробів (заступник директора з виховної роботи, постійно).

3.  Вивчати і впроваджувати методики профілактичної антитютюнової роботи із студентами, організовувати відповідні методичні заходи із педагогами, проводити психологічні тренінги антинікотинового характеру, психолого-педагогічні, діагностичні дослідження, анкетування, моніторинг, бесіди, індивідуальну роботу із студентами на предмет виявлення тютюнозалежних студентів (практичний психолог, постійно).

4.  Щорічно проводити місячник фізичного виховання та утвердження здорового способу життя (заступник директора з виховної роботи).

5.  Провести цикл бесід із студентами та їх батьками про переваги здорового способу життя, захисту здоров’я і забезпечення права людей жити у середовищі, незабрудненому тютюновим димом, запобігання наркоманії та зміцнення здоров’я (наставники груп).

7.  Провести науково-практичну конференцію на тему: «Молодь за здоровий спосіб життя» (викладач біології).

8.  Проводити систематичні рейди «Коледж – територія вільна від тютюну та наркотиків» (адміністрація, щомісячно). 

9.  Проводити відповідну індивідуальну профілактично-роз’яснювальну роботу із студентами, що палять, створювати мотивацію щодо відмови від цієї звички, інформувати батьків, вживати спільних роз’яснювальних заходів (наставники груп, медичний працівник, постійно).

10.    Пропагувати здоровий спосіб життя, залучаючи студентів до спортивних занять, секцій, участі в спортивних змаганнях тощо (викладачі фізичного виховання, постійно).

11.    Постійно контролювати та попереджувати спроби студентів палити в приміщенні та на території коледжу і гуртожитку (комендант, вихователі гуртожитку, постійно).

12.    Залучати медичних працівників, фахівців соціальних служб для молоді, громадські організації до участі в освітніх та пропагуючих заходах антитютюнового напрямку (заступник директора з виховної роботи, постійно).

13.    Розміщувати антитютюнові просвітницькі матеріали на інформаційних дошках, стендах, поширювати інформацію про небезпеку прихильності до тютюнопаління. (практичний психолог, щорічно).

Забезпечити проведення тематичних бесід, тренінгів, круглих столів, дискусій, перегляд фільмів та їх обговорення до Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня та 31 травня в рамках Всесвітнього дня без тютюну, акцій щодо припинення куріння серед студентської молоді, педагогічних працівників (наставники груп, заступник з виховної роботи, квітень/травень).

Меню