Участь закладу в Міжнародному дні людей з обмеженими можливостями

Новини

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Цей день покликаний більш пильно звернути нашу увагу на тих, хто живе з нами поруч, і простягти руку тому, хто потребує допомоги. Своїми успіхами в спорті, науці, громадському житті особи з фізичними обмеженнями доводять, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти таких висот, які й здоровій людині не завжди під силу. Разом з тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки і заохочення, бо їхнє життя – це щоденна боротьба.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги. І наш заклад в цей день не стояв осторонь, не дивлячись на карантинні заходи, спільними зусиллями, студентська рада коледжу провела збір коштів серед учнів та студентів, завдяки чому, було закуплено необхідні товари. Звісно, хотілося б допомогти набагато більше і ми намагатимемось проводити частіше подібні акції допомоги дітям.

Завітавши до Білоцерківського дитячого будинку-інтернату (вул.Турчанінова, 27-а), нас радо зустріла директор закладу Верещак Алла Георгіївна, вихователі та діти, які в актовій залі провели чудовий, душевний та теплий святковий концерт з гумористичними та ліричними номерами. На даний момент, в закладі знаходиться 65 дітей, віком від 4-35 років.

Від щирого серця бажаємо людям з особливими потребами міцного здоров’я, добра, благополуччя, сили духу, витримки, віри у завтрашній день, миру, наснаги до життя. Хай негаразди обходять ваші родини, а життєвий шлях буде завжди благословенним!

Також, хочеться побажати вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми. Хочемо подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

Наступний запис
День Збройних сил України
Попередній запис
День студента 2021!
Меню