Комплекс дій, що допоможе зупинити тривожний напад

Рекомендації психолога

💭 Дихайте, коли ви відчуваєте наближення тривожного нападу спробуйте поглибшити ваше дихання. Слідкуйте за тим щоб видих був довшим, ніж вдих.

🥘 Попіклуйтеся про своє тіло: нагодуйте себе теплою та смачною їжею, прийміть ванну або душ.

🥛Пийте воду.

❌ Коли ви відчуваєте наближення тривожного нападу, повністю обмежте вашу взаємодію з джерелами інформації, такими як новинні пабліки або стрічки у соціальних мережах. Замість цього почитайте художній твір або подивіться фільм з цікавим сюжетом.

Після виходу з кризового стану раджу вам впроваджувати навички підвищення стресостійкості та психологічної пружності у ваш звичайний образ життя:

▫️Обмежте кількість джерел інформації, які ви обробляєте кожного дня.
▫️Додайте у своє життя медитації або mindfulness вправи. ▫️Постарайтеся обмежити спілкування із токсичними людьми, якщо ви маєте їх у оточенні.
▫️Та навпаки: якщо зараз ви знаходитеся на самоті, особливо якщо це триває вже довгий час спробуйте знайти для себе оточення з яким вам буде комфортно, та з яким ви зможете розділити ваші думки, міркування та переживання.

_❗️_Якщо минає час, а полегшення не настає, обов’язково зверніться за консультацією та діагностикою, щоб виключити вірогідність розвинення тривожного розладу на фоні довгих стресових подій.

Наступний запис
​​Вправа на релаксацію
Попередній запис
Принцип маленьких дій або правило таймеру 20 хвилин
Меню