Дратівливість під час війни
Війна поділила людей на три типи: хтось став добрішим та більш чуйним, хтось мав достатньо ресурсів та не змінився емоційно, а хтось став частіше відчувати роздратування та негативні емоції з будь-яких, навіть побутових та дрібних приводів. Тож поговоримо про третій тип: підвищена дратівливість під час війни, як це виникає та…
Вправа на релаксацію
Приділіть 10 хвилин тому, щоб заспокоїти тіло та вирівняти рівень стресу та тривоги. Коли ми дихаємо глибоко та спокійно, наше тіло отримує сигнал, що ми знаходимося у безпечному середовищі. Таким чином концентрація гормонів стресу знижується і градус тривоги🌡 зменьшується 📉. ↩️ Увімкніть спокійну музику ↩️ Поставте таймер на 10 хвилин…
Комплекс дій, що допоможе зупинити тривожний напад
💭 Дихайте, коли ви відчуваєте наближення тривожного нападу спробуйте поглибшити ваше дихання. Слідкуйте за тим щоб видих був довшим, ніж вдих. 🥘 Попіклуйтеся про своє тіло: нагодуйте себе теплою та смачною їжею, прийміть ванну або душ. 🥛Пийте воду. ❌ Коли ви відчуваєте наближення тривожного нападу, повністю обмежте вашу взаємодію з…
Принцип маленьких дій або правило таймеру 20 хвилин
Ми так влаштовані, що любимо відкладати реалізацію багатьох планів на потім. А ще під час стресу нам буває дуже важко починати робити щось незвичне. Також багато людей страждають на перфекціонізм і, якщо у них не виходить виконувати нові справи ідеально, замість робити хоч щось вони не роблять такі справи зовсім.…
Як не збожеволіти від стресу? 👀
Найкращий захист від стресу – це в першу чергу бути до нього готовим. Тому перше, що потрібно зрозуміти, так це те, що якщо ви перебуваєте в Україні, то необхідно в першу чергу усвідомити, що рівень стресу перманентно у вас буде вищим. І із цим треба щось робити. І робити з…
Гарячі лінії психологічної допомоги
“Людина в біді” Вся Україна,0 800 210 160, цілодобово Військові, жертви насилля, люди у складних життєвих обставинах, діти та підлітки, жінки, медичні працівники, літні одинокі люди, усі, кому потрібна психологічна підтримка. Teenergizer Вся Україна, https://teenergizer.org/consultations/, Психологічні консультації для підлітків Гаряча лінія з питань запобігання самогубствам та профілактики психічного здоров’я “Lifeline Ukraine”…
Спілкування з батьками. Труднощі у спілкуванні?
Напевно у тебе були ситуації, коли здається, що в родині ніхто не враховує твою думку, особливо батьки? У відповідь на це ти, скоріше за все, дратуєшся, сваришся з ними, сердишся. Але зовсім не спілкуватися з батьками не виходить, адже ви живете разом. Не йти ж тобі на вулицю через тотальне…
День доброти
13 листопада 2021 року весь світ відзначає «День доброти». Це свято в першу чергу для тих, хто на власному прикладі, роблячи добрі справи, показує, що ми всі – люди і повинні допомагати один одному. Особливо тим, хто потрапив у біду. Здійснювати добрі справи неймовірно просто, головне – почати. Адже добро…
Рекомендації МОЗ: як уникнути погіршення психологічного стану під час карантину
Через карантин в Україні задля попередження поширення COVID-19 населення починає відчувати паніку. МОЗ України наголошує, “вірус паніки” страшніший за коронавірусну інфекцію. Окрім фізичного здоров’я, попіклуйтесь і про психічне. Інформацію можна переглянути за посиланням: ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ТА РІДНИХ
Поради психолога “ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗДАЧІ ЗНО”
Задовго до ЗНО Спочатку підготуй місце для занять. Забери зі столі усі зайві предмети, зручно розклади свої зошити, підручники, ручки тощо; Можна доповнити інтер’єр кімнати жовтим та фіолетовим кольорами, оскільки вони підвищують розумову активність. НЕ потрібно перефарбовувати стіни, а достатньо картини, занавіски, серветки, лампи, тощо. Також цікаво зауважити, що за…